Vytvořeno 19.04.2013 18:40
19.04.2013 2. kvalifikační závod OLK na LODM
DM      1.70 km, 18 m, 12 kontrol
                                                                   protokol  mezičasy
-------------------------------------------------------------------------------------
1. Lugrová Natalie           JPV0066 B Oddíl OS SK Prostějov           13.44         
2. Plhalová Šárka            ASU0097 B Magnus Orienteering             13.47   + 0.03
3. Novotná Tereza            ZLH0051 B OOB TJ Zlaté Hory               16.09   + 2.25
4. Šinclová Kateřina         ASU0198 C Magnus Orienteering             16.38   + 2.54
5. Zatloukalová Hana         SSU0158 C SK Severka Šumperk              20.16   + 6.32
6. Skoupá Vendula            STE0152 C SK SKI-OB Šternberk             20.52   + 7.08
-------------------------------------------------------------------------------------



                                                            Vytvořeno 19.04.2013 18:40
19.04.2013 2. kvalifikační závod OLK na LODM
DS      2.30 km, 24 m, 13 kontrol
                                                                    protokol  mezičasy
--------------------------------------------------------------------------------------
 1. Janošíkova Tereza         UOL9950 B SK UP Olomouc                   17.51         
 2. Švancárová Veronika       KSU9853 B Klub vytrvalostních sportů Šum  19.29   + 1.38
 2. Soldánová Tereza          JPV9899 A Oddíl OS SK Prostějov           19.29   + 1.38
 4. Pilcová Sabina            JPV9898 B Oddíl OS SK Prostějov           19.35   + 1.44
 5. Vlachová Kateřina         KON9898 B KOB Konice                      20.22   + 2.31
 6. Pukyšová Anežka           KSU9999 C Klub vytrvalostních sportů Šum  20.42   + 2.51
 7. Zatloukalová Romana       SSU9950 B SK Severka Šumperk              22.26   + 4.35
 8. Novotná Klára             ZLH9851 B OOB TJ Zlaté Hory               23.39   + 5.48
 9. Zatloukalová Štěpánka     UOL9852 C SK UP Olomouc                   36.13   +18.22
    Křečková Jana             ZPV9999 B KOB ZPV Prostějov                DISK         
--------------------------------------------------------------------------------------



                                                            Vytvořeno 19.04.2013 18:40
19.04.2013 2. kvalifikační závod OLK na LODM
HDR      1.40 km, 15 m, 11 kontrol
                                                                    protokol  mezičasy
--------------------------------------------------------------------------------------
 1. Plhal Jakub               ASU0222 C Magnus Orienteering             11.03         
 2. Beneš Jan                 ASU0249 C Magnus Orienteering             14.11   + 3.08
 3. Novotný Erik              ZLH0301 C OOB TJ Zlaté Hory               14.50   + 3.47
 4. Bartášek Tomáš            ASU04   C Magnus Orienteering             16.22   + 5.19
 5. Karásek Matyáš            ZPV0302 C KOB ZPV Prostějov               16.45   + 5.42
 6. Šneiderová Daniela        ASU0398 C Magnus Orienteering             17.03   + 6.00
 7. Štoudek Martin            ASU0448 C Magnus Orienteering             18.34   + 7.31
 8. Binarová Adéla            UOL0452 C SK UP Olomouc                   20.31   + 9.28
 9. Navrátilová Marie         ASU0599 C Magnus Orienteering             21.25   +10.22
10. Mareček Karel             KSU0303 C Klub vytrvalostních sportů Šum  29.36   +18.33
    Reichl Martin             KSU0202 C Klub vytrvalostních sportů Šum   DISK         
--------------------------------------------------------------------------------------



                                                           Vytvořeno 19.04.2013 18:40
19.04.2013 2. kvalifikační závod OLK na LODM
HM      1.80 km, 25 m, 13 kontrol
                                                                   protokol  mezičasy
-------------------------------------------------------------------------------------
1. Jirka Mikuláš             ZPV0000 B KOB ZPV Prostějov               13.37         
2. Matoušek Matěj            KSU0005 B Klub vytrvalostních sportů Šum  14.19   + 0.42
3. Bořánek Michal            STE0007 B SK SKI-OB Šternberk             14.26   + 0.49
4. Kroul Josef               KSU0044 B Klub vytrvalostních sportů Šum  14.50   + 1.13
5. Karásek Adam              ZPV0001 B KOB ZPV Prostějov               18.10   + 4.33
6. Krč Matěj                 KSU0101 C Klub vytrvalostních sportů Šum  19.08   + 5.31
7. Šafář Martin              KSU0105 B Klub vytrvalostních sportů Šum  19.21   + 5.44
   Šimek Štěpán              UOL0104 B SK UP Olomouc                    DISK         
-------------------------------------------------------------------------------------



                                                            Vytvořeno 19.04.2013 18:40
19.04.2013 2. kvalifikační závod OLK na LODM
HS      2.30 km, 30 m, 14 kontrol
                                                                    protokol  mezičasy
--------------------------------------------------------------------------------------
 1. Vystavěl Ondřej           JPV9807 A Oddíl OS SK Prostějov           15.36         
 2. Kočí Josef                JPV9824 A Oddíl OS SK Prostějov           16.05   + 0.29
 3. Šrámek Ondřej             KSU9909 B Klub vytrvalostních sportů Šum  16.29   + 0.53
 4. Kašpar Petr               SSU9911 B SK Severka Šumperk              19.01   + 3.25
 5. Müller Jonáš              KSU9906 B Klub vytrvalostních sportů Šum  19.06   + 3.30
 6. Horčička Vít              UOL9919 B SK UP Olomouc                   20.34   + 4.58
 7. Janečka Viktor            JPV9917 B Oddíl OS SK Prostějov           20.42   + 5.06
 8. Mazanec Jakub             UOL9800 C SK UP Olomouc                   21.01   + 5.25
 9. Vostál Dominik            UOL9901 C SK UP Olomouc                   22.01   + 6.25
10. Gedeon Dominik            KSU9900 C Klub vytrvalostních sportů Šum  23.57   + 8.21
    Jílek Ondřej              KSU9908 B Klub vytrvalostních sportů Šum   DISK         
--------------------------------------------------------------------------------------



                                                            Vytvořeno 19.04.2013 18:40
19.04.2013 2. kvalifikační závod OLK na LODM
OPEN      2.50 km, 25 m, 17 kontrol
                                                                    protokol  mezičasy
--------------------------------------------------------------------------------------
 1. Horvát Petr               ASU9447 A Magnus Orienteering             14.21         
 2. Skyva Petr                STE6501 C SK SKI-OB Šternberk             15.35   + 1.14
 3. Matoušek Milan            KSU6701 C Klub vytrvalostních sportů Šum  17.12   + 2.51
 4. Binar Robert              UOL7500 C SK UP Olomouc                   17.17   + 2.56
 5. Šrámek Jaromír            KSU5801 C Klub vytrvalostních sportů Šum  17.40   + 3.19
 6. Jílek Jakub               KSU9202 C Klub vytrvalostních sportů Šum  17.53   + 3.32
 7. Janů Zdeněk               KSU9045 C Klub vytrvalostních sportů Šum  17.56   + 3.35
 8. Šimek Roman               UOL6503 C SK UP Olomouc                   18.01   + 3.40
 9. Šinclová Markéta                  C                                 18.46   + 4.25
10. Kašparová Zuzana          SSU9661 B SK Severka Šumperk              20.04   + 5.43
11. Kašpar Jakub              ASU9747 B Magnus Orienteering             20.19   + 5.58
12. Smrčková Dominika         KSU9799 A Klub vytrvalostních sportů Šum  20.29   + 6.08
13. Skyvová Kristýna          STE7054 C SK SKI-OB Šternberk             21.09   + 6.48
14. Novotný Tomáš             ZLH7001 C OOB TJ Zlaté Hory               21.23   + 7.02
15. Kašparová Ivana           SSU6951 C SK Severka Šumperk              22.16   + 7.55
16. Plhal Petr                ASU     C Magnus Orienteering             22.30   + 8.09
17. Habigerová Radka          KSU9559 C Klub vytrvalostních sportů Šum  23.48   + 9.27
18. Tomášek Michal            ASU9844 C Magnus Orienteering             24.11   + 9.50
19. Karásková Marcela         ZPV6970 C KOB ZPV Prostějov               24.56   +10.35
20. Zatloukal Tomáš           SSU6700 C SK Severka Šumperk              25.10   +10.49
21. Smolíková Kateřina        KSU7793 C Klub vytrvalostních sportů Šum  25.13   +10.52
22. Silnoušek Jiří            STE7200 C SK SKI-OB Šternberk             26.17   +11.56
23. Smrček Petr               KSU7401 C Klub vytrvalostních sportů Šum  26.19   +11.58
24. Smrčková Věra             KSU7373 C Klub vytrvalostních sportů Šum  26.55   +12.34
25. Reichlová Jiřina          KSU7499 C Klub vytrvalostních sportů Šum  27.28   +13.07
26. Doseděl Emil              STE6100 C SK SKI-OB Šternberk             35.27   +21.06
    Soldán Vladimír           JPV6526 C Oddíl OS SK Prostějov            DISK         
--------------------------------------------------------------------------------------